Pondělí, 29 května, 2023
DomůPro ženyZměna aury

Změna aury

Aura je elektromagnetické energetické pole, které obklopuje každou živou bytost. Faktory, které ovlivňují barvu aury, jsou fyzický stav, emoce, úroveň vědomí, myšlenky a fyzické okolí. Duchovní probuzení mění stav bytí člověka, což přirozeně mění barvy jeho aury. Většina lidí má dvě dominantní barvy.

Záblesky jiných odstínů se mohou objevit daleko od hlavy. Ty představují měnící se myšlenky. Zatímco auru lze vidět pouhým okem, alespoň u lidí s dobře vyvinutými psychickými schopnostmi, ostatní lidé si ji mohou jednoduše vyfotografovat.

Psychické schopnosti se posilují duchovním probuzením. Člověk by se však měl stále cvičit ve vidění aury, ať už patří jiným lidem, nebo jemu samotnému. Všechny psychické schopnosti je třeba časem rozvíjet.

Zajímají Vás také věci mezi nebem a zemí? Pak Vás zveme na náš blog, kde o těchto věcech píšeme zajímavé články. Ale také i o jiných. 

Například módě, špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, zvířatech či o tom co pro nás mají připravené hvězdy a spoustu dalších. 

Mrkněte se na naše články, kde se například dočtete o tajemství horoskopu či jaký je rozdíl mezi tím co známe a tím čínským, který je jiný než náš standardní. Nebo Vás nalákáme citáty o lásce či životě?

Další články autora
- Reklama -PR článek

Nejnovější články