Pondělí, 29 května, 2023
DomůRady a TipyZahřívaný tabák je jednou z možností na trhu

Zahřívaný tabák je jednou z možností na trhu

Tabákové výrobky jsou součástí života mnoha z nás. Jsou součástí klasických ranních rituálů doplněných kávou nebo nejrůznějšími společenskými událostmi. Zvyk se netýká jen konzumenta, ale také lidí v bezprostřední blízkosti, protože ti se stávají kvůli nepříjemnému dýmu pasivními uživateli. Alternativ najdeme na českém trhu mnoho, Češi jsou totiž jedni z největších milovníků těchto výrobků v Evropě.

Škála je široká

Klasické produkty ale nejsou jediné, které můžeme na trhu najít. Škála je široká – od klasiky, přes doutníky až po dýmky včetně těch vodních. Fajnšmekři si mohou tabák pořídit také na žvýkání nebo šňupání, fantazii se zkrátka meze nekladou a každý si najde svého oblíbence. Mezi největší novinky na tomto trhu patří elektronická zařízení na zahřívání tabáku. V této oblasti patří na českém trhu mezi oblíbené například značka PULZE.

Budoucnost zahřívání

Nová alternativa na trhu má řadu benefitů, což je důvodem, proč se k ní uchyluje stále více uživatelů. A proč tomu tak je? Odpovědí je více, proto si je hned objasníme. První benefit se skrývá hned v definici produktu. Zařízení typu PULZE, které tabák pouze zahřívá a nemusí se zapálit, zabraňuje vzniku škodlivých látek, konkrétně:

 • dehtu,
 • oxidu uhelnatému.

Nepřítomnost těchto škodlivin je také benefitem pro lidi v blízkosti, ze kterých se u zapálené klasiky stávají pasivní uživatele. Mezi výhody produktu PULZE patří také dlouhá životnost baterie, která vydrží až 20 použití na jedno nabití a elegantní design. Nelze opomenout ani širokou škálu náplní s nejrůznějšími příchutěmi:

 1. BALANCED BLUE – pečlivě namíchaný vysoce kvalitní tabák
 2. RICH BRONZE – inovativní trojitý filtr pro intenzivnější a výraznější chuť
 3. ICE – náplň obohacená o chuť máty
 4. POLAR GREEN – klasika s příchutí mentolu
 5. CAPSULE POLAR – obsahuje mentolovou kapsli
 6. CAPSULE FOREST PURPLE – obsahuje kapsli s příchutí lesního ovoce
 7. CAPSULE SUMMER RED – kapsle s příchutí vodního melounu
 8. BRIGHT YELLOW – osvěžující tóny citrusu
 9. WARM AMBER – náplň s jemným kouřovým nádechem
 10. VELVET COPPER – nádech meruňky s krémově jemnou chutí

Neméně významným benefitem je nižší zátěž pro peněženky. S alternativami můžete ročně ušetřit tisíce korun. V neposlední řadě také absence smrdutého dýmu, díky čemuž:

 • nežloutnou zuby a nehty,
 • neobtěžujete okolí,
 • nezapácháte vy ani vaše oblečení,
 • nemusíte opouštět kolegy či přátele a stahovat se do povzdálí.

Autor: Elena Gotfried

Další články autora
- Reklama -PR článek

Nejnovější články