Pondělí, 29 května, 2023
DomůRady a TipyVyužijte kovošrot a prodejte staré kovové předměty, které léta nevyužíváte

Využijte kovošrot a prodejte staré kovové předměty, které léta nevyužíváte

Spousta z nás má na zahradě, v dílně, ale také na půdě nebo třeba ve stodole železné a plechové staré „vraky“, které už nikdy nepoužije. Motory, které pořád přemisťujeme s tím, že celé rodině vyrobíme cirkulárku, motor z auta, který je těžký, ale také různé staré šrouby, zbytky trubek, pletivo, plechy, z nichž chceme udělat na pár let plot slepicím… Přitom spoustu z těchto věcí nikdy nevyužijeme, a jen nám hyzdí naše pozemky nebo interiéry garáží a podobně. Vykoupit je od vás může kovošrot. Třeba MetalPlast s.r.o.

Výkup kovů pro každého

Každý občan i společnost se mohou vydat do kovošrotu. Výkup kovů většinou vykupuje všechny druhy kovových odpadů, a tak je tomu i v MetalPlast s.r.o. Společnost najdete na ul. Věžná 90 v Bystřici nad Pernštejnem.

Kovové odpady nesmějí obsahovat látky zdraví škodlivé, výbušné, vyzařující nebezpečné záření nebo všechny ostatní předměty, jež by mohly při manipulaci, úpravě nebo zpracování ohrozit zdraví a bezpečnost osob, životní prostředí či způsobit škody. Jestliže máte kovového odpadu více, je možné se ve společnosti domluvit na přistavení kontejneru na kovový odpad. Ten vám přistaví a odvezou na své náklady.

Poptat se můžete i na prodej kovošrotu, a to v pracovní době od 6:30 do 15:00 hod. Je potřeba počítat s tím, že od 11:00 do 11:30 hod. je přestávka na oběd. Využít můžete i telefonní spojení 566 590 613, 566 590 610 nebo mobilní telefony 602 569 525, 602 146 986. Také e-mailová adresa info@metalplast.eu je vám k dispozici.

Pokud se obrátíte na MetalPlast.eu, do 24 budou u vás, kontejner až na týden vám přistaví ZDARMA až domů nebo do firmy, a také zde probíhá zpětný odběr elektroodpadu pro občany a firmy.

Více informací najdete na webových stránkách metalplast.eu. S výkupem i prodejem kovošrotu budete jistě spokojeni.

Další články autora
- Reklama -PR článek

Nejnovější články