Pondělí, 29 května, 2023
DomůRady a TipyVíte, jaké barvy budou trend na Vánoce 2022

Víte, jaké barvy budou trend na Vánoce 2022

Sledujete vedle oblečení, vybavení domácností, dekorací i trendy pro aktuální období? Potom vás určitě zajímá, v jakých barvách bychom měli ozdobit své vánoční stromky, abychom byly trendy a IN. Barvami letošních Vánoc jsou hned tři barvy. Jsou to červená, bílá a přírodní. Takže pokud máte doma někde ukryté červené baňky, ozdůbky ze slámy, velkých hoblin nebo dřeva, dokupte ještě pár bílých a váš umělý vánoční strom bude naprosto stylový a IN.

Nákup umělých stromků nejen na Slovensku

Ověřeným e-shopem na nákup umělých vánočních dekorací i vánočních umělých stromků je svetstromku.cz. Najdete ho i v zahraničí, kde jej zákazníci hojně využívají. Vědí tak nejen to, jak se řekne umělý stromek slovensky, česky, ale také, že chorvatsky je to umjetni borovi, slovinsky umetne novoletne jelke a rumunsky brazi artificiali.

Zajímalo by vás, proč se e-shopu tak daří? Nabízí smrky, borovice, či jedle v krásných provedeních, ve velikostní škále od 60 cm do 450 cm a pořídit si zde můžete ať už úzké vánoční stromky nebo i extra široké typy, stejně jako zasněžené a bílé vánoční stromky nebo dokonce i umělé vánoční stromky v květináči.

Nejste úplně fanoušky zdobení vánočními světly? Potom máme pro vás řešení. Rozhodněte se pro nákup vánočního stromku s LED osvětlením. Krásné jsou i klasické vánoční stromky, které jsou nestárnoucí klasikou a vždy potěší. Chcete-li to nejlepší a nejnovější, co se na trhu umělých stromků nachází, vsaďte na FULL 3D nebo 3D umělé vánoční stromky. Budete u nich stát a velmi silně přemýšlet, zda se jedná o skutečný nebo umělý vánoční strom.

Vánoční ozdoby pro každý prostor

Svetstromku.cz nabízí také vánoční věnce, kterými můžete ozdobit vstupní nebo interiérové dveře, dokonce i stůl. Krásně se vyjímají i vánoční girlandy, které lze pověsit na římsu krbu, kolem dveří, na balkon, zábradlí schodiště, obtočit je kolem sloupů… Když je dozdobíte baňkami a vánočním osvětlením, získáte magickou výzdobu, která vám bude vyrážet dech.

Stojany na stromky, jakož i podložky pod vánoční stromky, vánoční postavičky Mikuláše a Santa Clause v mnoha velikostech a oblečení, také LED vánoční osvětlení a další, koupíte za příznivé ceny ve výborné kvalitě na svetstromku.cz. Přijďte se přesvědčit sami a nebudete litovat.

Další články autora
- Reklama -PR článek

Nejnovější články