Pondělí, 29 května, 2023
DomůRady a TipyV hlavní roli boxerky aneb tajemství šuplíku se spodním prádlem odhaleno

V hlavní roli boxerky aneb tajemství šuplíku se spodním prádlem odhaleno

O tom, jak vypadají šuplíky spodního prádla žen víme mnoho, nicméně jak to vypadá v pánské přihrádce, to je mnohým ženám záhadou. Pokud jste chtěli najít zajímavé statistiky, Britové přišli s delikátním průzkumem, který zrovna nemluví ve prospěch mužů. Tyto výsledky průzkumu vás totiž možná překvapí.

Čistota na prvním místě – nebo ne?

Že je přístup mužů k čistotě někdy poněkud laxní je asi obecně známo. Podle průzkumu britské značky s pánským spodním prádlem Jamaco bylo ale zjištěna poměrně zajímavá věc – každý desátý muž nosí své spodní prádlo až sedm dní, než jej hodí do prádelního koše.

Nové kolekce pány nezajímají

Pokud jste měla černé svědomí, že neobměňujete své spodní prádlo s každou novou kolekcí vaší oblíbené značky, nesmutněte. Průměrný muž vlastní spodní prádlo čtyři roky, polovina z nich prádlo nevyhodí ani v případě nějakých poškození. Jestli tedy vaše polovička není spokojena s četností nákupů vašeho spodního prádla, zkontrolujte jeho šuplík a pokud je to nutné, dejte najevo, že je na čase jít na nákupy.

Boxerky hrají prim

Chcete svého muže překvapit a koupit mu nějaký nový kousek? Pak vsaďte na boxerky – ty jsou mezi muži považovány za nejoblíbenější, a to ideálně v jednobarevných variantách. Na druhém místě se řadí trenýrky, které si muži vybírají v zajímavějších barevných odstínech a nebojí se ani vzorů.

Poloprázdné šuplíky

To, že muži na své spodní prádlo příliš nehledí, už víme. Věděli jste ale, že vlastní zhruba třináct kusů prádla? Muži za své spodní prádlo ani moc neutratí, ročně to průměrně vychází zhruba na šest set korun. To ale neplatí v případě, že si váš partner na spodní prádlo potrpí – v takové situaci se může jednat řádově i o tisíce korun měsíčně, zvláště pokud má rád dražší značky.

Pozvěte ho na rande

Po zjištění, že muži své prádlo příliš nevyměňují, se britové v rámci svého průzkumu ptali i na důvody, které muže donutí vzít si čistý kousek. Zhruba třicet procent z nich uvedlo, že své prádlo vymění v případě rande a následné pravděpodobnosti, že se schůzka prodlouží až do romantické noci. Více než čtyřicet procent mužů má pro tyto případy dokonce i speciální prádlo.

Ať už je šuplík s prádlem vaší polovičky jakýkoliv, věříme, že by ve statistikách dopadl lépe než průměrný Brit. V opačném případě bude nutné zařadit více příjemných schůzek ve dvou.

Další články autora
- Reklama -PR článek

Nejnovější články