Neděle, 28 května, 2023
DomůBydlení4 tipy, jak se na podzim zahřát

4 tipy, jak se na podzim zahřát

Patříte k zimomřivým a nejraději byste podzim i zimu prospali? Inspirujte se ověřenými triky, jak se doma zahřát. Užít si můžete nejen příjemnou a útulnou atmosféru, ale také udělat něco pro své tělo i pro svou duši.

1) Jednoduchým krokem, jak se doma zahřát na podzim a v zimě je aktivní život. Pustit se můžete do úklidu své domácnosti, ale také do třídění věcí, které tak dlouho odkládáte. Málokomu se chce pouštět například o třídění šatníku v létě. Na konci roku je však ideální doba, kdy si pořídit nový nábytek a naplánovat si rekonstrukce interiéru. Věřte, že u této činnosti se opravdu zahřejete, a to i v případě, že do svých aktivit zapojíte protějšek a také děti.

Kromě úklidu se však můžete pustit i do příjemných aktivit. Mezi ně patří například prohlížení fotek a umístění těch nejlepších do nových fotorámečků. Nebojte se také nových dekorací ve svém bytě i v domě a vyberte ty, které podpoří styl vašeho bydlení.

2) Skvělým způsobem, jak spojit příjemné s užitečným je pálení svíček. Vybrat si můžete vonné svíčky, které vnesou do vašeho domova příjemnou atmosféru. Vyzkoušejte také čajové svíčky, hodící se i do aromalamp.

Svíčky slouží nejen pro získání tepla, ale také jako oblíbená dekorace. Nebojte se mít vonnou svíčku ve skle v ložnici, v obývacím pokoji, ale směle ji umístěte i do vstupní chodby nebo haly.

3) Zahřejte se v horké koupeli. Užijte si čas jen sami pro sebe nebo do společné koupele pozvěte i svůj protějšek. Nezapomeňte na pěnu do koupele, příjemnou hudbu a zmíněné svíčky. Vytvořte si příjemnou a romantickou atmosféru. Pokud si chcete užít vanu jen sami, nebojte si ke koupání pustit oblíbený seriál nebo film a nalijte si klidně i oblíbené víno.

4) Co takhle zahřát se cvičením? Nechce se vám v chladné měsíce nic dělat, a nejraději byste doma leželi pod dekou? Věřte, že malá procházka nebo alespoň půl hodina cvičení vám udělá dobře nejen na těle, ale i na duši. Naplánujte si cvičení, abyste si pak mohli užít například dýňový koláč nebo jinou sladkou dobrotu, a to bez výčitek.

Předchozí článek
Další článek
V hlavní roli boxerky aneb tajemství šuplíku se spodním prádlem odhaleno
Další články autora
- Reklama -PR článek

Nejnovější články