Pondělí, 29 května, 2023
DomůRady a TipyStriptýz aneb jak ozvláštnit rozlučku se svobodou?

Striptýz aneb jak ozvláštnit rozlučku se svobodou?

Rozlučky se svobodou jsou velmi populární, a to hlavně u mladších ženichů a nevěst. V posledních letech se však objevují nové trendy, kdy se chtějí kamarádi zavděčit nastávajícím manželům, takže plánují velkolepé rozlučky, na které se jen tak nezapomene. Jedním z moderních trendů je striptýz, jenž rozhodně není tabu. Můžou se na něj jít podívat nejenom muži, ale také ženy, a právě pánské erotické show jsou ve velké oblibě.

Jak striptýz probíhá?

Striptýz svalnatých mužů je určen převážně pro dámské rozlučky se svobodou. Nevěsta totiž určitě ocení, když se na vaší párty objeví sexy mladý muž, který se bude po dobu 15 minut věnovat pouze vám. Samozřejmostí je možnost volby kostýmu, takže můžete nevěstě udělat ještě větší radost. Pokud totiž víte, že má ráda svalnaté muže v uniformách, jednoduše si na párty pozvěte striptéra právě v kostýmu policisty nebo vojáka.

Kde striptýz proběhne?

Objednáte-li si erotickou show u renomované společnosti, pak si můžete sami zvolit, kde bude párty probíhat. Striptérky a striptéři jsou schopni dorazit nejenom k vám domů, ale striptýz se může odehrávat také v některém z pražských klubů nebo dokonce v luxusní limuzíně. V takovém případě zažijete společně s nevěstou nezapomenutelný zážitek, na který budete hodně dlouho vzpomínat. Při pohledu na vlnící se pánské tělo totiž budete popíjet kvalitní sekt.

Kolik striptýz stojí?

Všichni asi tušíte, že striptér a jeho služby nebudou zadarmo. Cenová kalkulace však není něco, na co byste měli pohlížet u rozlučky se svobodou. Ženich i nevěsta si totiž zaslouží prvotřídní show, takže se nebojte utratit o něco víc. Za pánský striptýz u specializované firmy zaplatíte okolo 4 tisíc Kč. V rámci této ceny si s nevěstou užijete prvotřídní kontaktní striptýz včetně uvítacího drinku a výzdoby.

Pokud pořádáte rozlučku se svobodou, neměli byste zapomenout na objednání kvalitního striptýzu. Bez něj totiž nebude poslední svobodný den nevěsty tak dokonalý, jak by mohl být.

Další články autora
- Reklama -PR článek

Nejnovější články