Neděle, 28 května, 2023
DomůZdravíPřipravte se na podzim a posilte svou imunitu kvalitními vitamíny

Připravte se na podzim a posilte svou imunitu kvalitními vitamíny

Podzim je období, které lidské tělo velmi zatěžuje. Stále častěji prší, ochlazuje se a dny se zkracují. Svůj podíl na tom má i méně slunečního svitu a poměrně velké výkyvy denních teplot. Podzim je prakticky každý rok obdobím zvýšené nemocnosti, proto se vyplatí účinně se chránit kvalitními vitamíny. 

Jedním ze způsobů, jak se lépe vyrovnat s přechodným podzimním obdobím, je posílit imunitu pomocí vitaminů a doplňků stravy. Nezáleží však na tom, co si vyberete, a proto jsme se zaměřili na kvalitu, která přináší požadované účinky a při správném dávkování nepředstavuje pro vaše tělo žádné riziko. Protože tělo nezískává dostatek vitamínů ze stravy, slunce a dalších přirozených zdrojů, zejména v přechodných obdobích, jako je podzim, vyplatí se imunitě trochu pomoci. 

Jaké vitamíny užívat na podzim? 

Klíčem k tomu, abyste se cítili fit, je nejen přiměřená fyzická aktivita a vyvážená strava, ale také doplňky stravy, které vám pomohou překonat náročnější období. Účinnou zbraní proti podzimní únavě je dostatek vitamínů a minerálů. Z nich byste si měli vybrat zejména vitamíny C, vitamin D a v neposlední řadě vitamin B1 od výrobce Jamieson. Právě vitamin B1 posiluje srdeční svaly, energii a přispívá k celkovému správnému fungování organismu. 

Proč si vybrat kvalitu?

Nestačí vybírat jen kvalitní potraviny, ale také doplňky stravy. Důvod je jednoduchý, protože jen tak si můžete být jisti, že svému tělu dáváte opravdu jen to nejlepší. Vždy byste se měli zajímat o způsob zpracování doplňků stravy a zdroje jednotlivých složek. Vynikajícím příkladem jsou vitamíny Jamieson, které jsou vždy vyráběny z čistých a udržitelných zdrojů. 

Při výběru správných vitamínů a doplňků stravy byste se měli vždy zajímat také o obsah jednotlivých složek. Neznamená to však, že čím více, tím lépe. Tělo je vždy schopno zpracovat jen určité množství složek, a proto je dobré zvolit například doplňky stravy Jamieson s postupným uvolňováním. Tím je zajištěno, že vaše tělo skutečně maximálně využije jednotlivé složky doplňku stravy.

Další články autora
- Reklama -PR článek

Nejnovější články