Pondělí, 29 května, 2023
DomůZajímavostiPlatí zákaz cestování. BUBO zve do Ománu

Platí zákaz cestování. BUBO zve do Ománu

Netradiční reakce na zavření hranic. Cesta do Ománu privátním letadlem.

Zákaz cestování dodržuje i BUBO, nabízí vám však možnost poznávat svět virtuální v novém cestovatelském magazínu. A při tom soutěž o cestu do Ománu privátním letadlem s odletem na podzim 2021.

BUBO vzniklo v roce 1992 v partii cestovaniachtivých studentů. Dnes je z něj cestovní kancelář, která platí na Slovensku nejvíce daní a organizuje cesty na všechny kontinenty do všech zemí světa.

Průvodci BUBO již 30 let píší cestovatelské blogy, aby zapsali společné zážitky a podělili se o poznání s lidmi, jejichž naše planeta nepřestává fascinovat.

„Odkdy se před rokem přestalo cestovat, nezvesili jsme hlavy. Celý náš team tvrdě pracoval na přípravě cestovatelského deníku. Bude nám ctí, pokud se stanete jeho pravidelným čtenářům, „říká Luboš Fellner, ředitel BUBO.

10 otázek vás dostane do Ománu s BUBO. V blozích BUBO najdete slevové kódy, které snadno poznáte podle náhodné kombinace 6 písmen.

Po aktivaci slevového kódu získáte vstupenku do online-kvízu. Dostanete 10 otázek, vždy s linkem na jiný blog, ve kterém najdete správnou odpověď. Každý, kdo správně zodpoví na otázky, dostane se do slosování o zájezd do Ománu a další ceny od BUBO. Soutěž trvá celé jaro. Losuje se 21. června.

Z lávové kód není jen vstupenkou do kvízu, ale už i každý kód vám přinese slevu na zájezd s BUBO. Kódy rozhozené v blozích mají celkovou hodnotu až 1 002 021 eur. Hledejte tedy v textu blogů šesťpísmenové kódy, které tam očividně nepatří. Slevy můžete využít pro jakékoliv zájezd s BUBO, platí i na zimu či jaře 2022. Přesné podmínky soutěže naleznete zde.

Už rok se svět trápí s pandemií a trápí se i všichni cestovatelé. Průvodci BUBO však celý rok tvrdě pracovali, aby v roce 2021 posunuly projekt exkluzivních cestovatelských blogů o úroveň výš. V cestovatelském magazínu BUBO tak dnes i individuální cestovatelé najdou tipy na prohlídku 155 nejzajímavějších měst světa (každý den přibývají nové), každý den nové řady na cesty s originálními fotografiemi a videi, originální pohledy tvořené lety cestování.

Získejte rady od profesionálů zdarma, připravte se na cestu, a když se tato bizarní doba skončí, můžete vyrazit. Svět nepřestal být tím nejkrásnějším místem na život. Vidíme se tam.

Další články autora
- Reklama -PR článek

Nejnovější články