Pondělí, 29 května, 2023
DomůRady a TipyJak na moderní koupelnu v roce 2023

Jak na moderní koupelnu v roce 2023

Docílit moderní koupelny není snadné, pokud nesledujete aktuální bytové trendy. Naštěstí ty jsou na začátku roku vždycky jisté. V případě, že chcete docílit moderní koupelny letos, nebude to jenom o investici do LED zrcadel, ale také o dalších krocích, jako je malování nebo nalepování divočejší tapety. Letošní trendy jsou holt neúprosné. Ale ve výsledku do sebe zapadají jako všechny dílky puzzle.

Vzorovaný textil do koupelny patří

Říkáte si, že toužíte po minimalistické koupelně, a tak ji v tomto stylu také zařídíte? Sice to můžete udělat, ale uvědomte si, že letošnímu roku kralují spíše vzory. A ani koupelně se nevyhnou. Do koupelny byste v nejlepším případě měli přidat vzorovaný textil, který dokáže atmosféru celkově zjemnit a dodat místnosti příjemnou atmosféru a hřejivost. Upusťte od zvířecích motivů, i když je pravdou, že fantazii se v tomto případě meze nekladou.

Daleko vhodnější, než divoké vzory budou spíše geometrické tvary nebo přírodní motivy. Vyjímat se v koupelnách mohou například na ručnících, osuškách nebo koberečcích.

TIP: Na zrcadla doporučujeme artalo.cz

Nebojte se skoku do minulosti

Kromě vzorovaného textilu se podle bytových designérů nemusíme obávat ani toho, že si takzvaně „skočíme” do minulosti. Moderna v kombinaci s nostalgií má něco do sebe, proto se nemusíte těchto starších, ale velmi designových prvků obávat.

Pokud chcete retro zakomponovat do vašeho příbytku, co investovat například do mosazi, vodovodní baterie nebo retro kohoutku, případně také dlažby?

Všechno dozelena!

I když bílá barva interiér celkově prosvětluje a tím pádem také zvětšuje, nemusíme na ní doslova ulpívat. Podle bytových designérů se nemusíme bát ani lehkého nánosu barviček. Zelený odstín stojí za zvážení, působí velmi uklidňujícím dojmem.

Mimochodem, věděli jste, že zelená barva je přesně tím odstínem, který bojuje proti neslavně proslulému syndromu vyhoření?

Další články autora
- Reklama -PR článek

Nejnovější články