Pondělí, 29 května, 2023
DomůBydleníBytové rezidence jdou na dračku

Bytové rezidence jdou na dračku

Volných bytů v Praze je nedostatek. Realitní makléři evidují větší poptávku, než je nabídka, zejména co se nových jednotek týče. Byty v novostavbě jsou garancí, že do údržeb a oprav nebude obyvatel nucen příštích deset let investovat ani korunu, byt nebude vybydlený a nový majitel si vybere přesně podle svých představ. Rezidence, které takové podmínky splňují, jdou doslova na dračku. Jednou z nich je i projekt Byty u parku na pražském Žižkově.

Harmonie města a přírody

V jedenácti domech vyrostlo v okolí ulice Malešické 272 bytů, které představují harmonii města a přírody. Rezidence totiž stojí v bezprostřední blízkosti parku s dostatkem zeleně. Park Židovské pece, který na rezidenci plynule navazuje, je ideálním místem pro procházku s dětmi, kondiční běh nebo piknik s přáteli. Z domu to budete mít na tramvaj nebo autobus jen pár minut chůze. Budete žít v srdci metropole a přitom se budete cítit jako v sedmém nebi.

Byty na prodej Praha 3 lze pořídit od 4 milionů korun. Stačí se podívat na interaktivní aplikaci na webových stránkách developera, která znázorňuje jednotlivé bytové domy, podlaží i volné jednotky. Názorně si lze rozkliknout modelovou situaci a situační umístění. Na zvolený byt lze provést booking elektronicky.

Šťastný domov pro všechny

Rezidence nabízí na výběr od jednopokojových bytů o velikosti 30 m2 až po pětipokojový byt s plochou přes 140 m2. Téměř všechny byty disponují buď předzahrádkou, balkonem, lodžií nebo terasou.

Bydlení na Žižkově jako svůj nový domov zvolily už desítky lidí. Buďte mezi těmi šťastnými i vy. Nových rezidencí je jako šafránu a developeři velmi obezřetně volí, kde a kdy budou stavět. Byty u parku jsou plánovaným projektem, který nezhatila ani koronavirová epidemie. Výstavba začala ve třetím kvartále minulého roku a všechny byty budou k nastěhování na konci roku 2022.

Další články autora
- Reklama -PR článek

Nejnovější články