Pondělí, 29 května, 2023
DomůRady a TipyHotel přátelský pro rodiny s dětmi aneb kde se jako rodina ubytovat?

Hotel přátelský pro rodiny s dětmi aneb kde se jako rodina ubytovat?

Letní prázdniny se nezadržitelně blíží, takže pokud plánujete s dětmi vyrazit na báječnou horskou dovolenou, měli byste se co nejdříve podívat po kvalitním ubytování. Míst v oblíbených a renomovaných hotelích totiž bude kvapem ubývat, tudíž byste si měli pospíšit. Jedním z takových míst je i hotel přátelský pro rodiny s dětmi na Benecku.

Proč se v hotelu ubytovat?

Hotel přátelský pro rodiny s dětmi nabízí v Krkonoších jedinečné ubytování, které v oblasti Benecka nemá konkurenci. Celá budova hotelu je včetně hotelových pokojů a sociálních zařízení přizpůsobena pobytu malých dětí. Hotel pro děti, školy v přírodě prošel v nedávné době velkou rekonstrukcí, a navíc v něm pracuje pozitivně naladěný personál. Ten se snaží o vytvoření příjemné rodinné atmosféry, takže se v hotelu budete cítit jako ve svém druhé domově. Samozřejmostí je možnost přistýlek na pokojích a vlastní sprcha včetně toalety.

Je v ceně pobytu jídlo?

Vyrazíte-li na dovolenou s dětmi, chcete jim jako rodiče věnovat maximum možného času. Proto se určitě nechcete zdržovat vařením. S tím však ProFamily Hotel TOP Benecko počítá, tudíž si můžete v rámci pobytu objednat snídaně formou teplého i studeného bufetu, a samozřejmě také večeře. Jedná se o klasický formát polopenze, kdy trávíte s dětmi celý den na výletu a na ubytování v rodinném hotelu TOP na Benecku se vracíte až večer. 

Ochutnejte místní speciality ve vyhlášené restauraci

Součástí hotelu uzpůsobeného pro rodiny s dětmi je i vyhlášená restaurace. V jejích prostorách budete nejenom snídat a večeřet, ale mimo rámec svého pobytu zde můžete ochutnat i vynikající krkonošské speciality. Kde jinde přeci ochutnat tento proslulý pokrm, než v podhůří Krkonoš? Veškeré suroviny jsou samozřejmě odebírány od lokálních chovatelů a pěstitelů, takže se můžete spolehnout na jejich kvalitu a nezávadnost.

Po ubytování v Krkonoších panuje velká poptávka. Pokud se chcete ubytovat v rodinném hotelu TOP, měli byste si s rezervací pobytu pospíšit. 

Další články autora
- Reklama -PR článek

Nejnovější články