Pondělí, 29 května, 2023
DomůRady a TipyAplikace pro školky – praktický pomocník pro správu školky

Aplikace pro školky – praktický pomocník pro správu školky

Administrativa ve školce může být náročná, pro ředitele, učitele i hospodářky. Proto vznikla aplikace pro školky. Ta nabízí řadu skvělých funkcí, které vám usnadní správu mateřské školy. Zamilují si ji přitom i rodiče, usnadňuje totiž komunikaci a nabízí vše přehledně na jednom místě.

Efektivní správa školky

Fakturace školného, plánování směn, evidence dokumentů a mnoho dalších administrativních úkonů, bez kterých si fungování školky nelze představit. Ovšem řešit tyto náležitosti je časově náročné. S pomocí technologií však můžete hravě zvládnout vše během chvilky. Aplikace pro školky zvládne řadu procesů vyřešit za vás. Implementace je přitom snadná, samotné ovládání je také jednoduché.

Pro vedení školky

Aplikace nabízí řadu funkcí, které usnadní život ředitelům a ředitelkám mateřských škol. Patří mezi ně například automatické vystavování faktur na základě odchozených dnů, hodin, paušálů i permanentek. Faktury lze pár kliknutími exportovat přímo do rodičovského profilu. Systém umožňuje také jednoduché plánování směn zaměstnanců. Připraví pro vás potřebné exporty pro interní záležitosti i úřady. Vše probíhá elektronicky, přičemž si procesy můžete přizpůsobit dle svých potřeb. Už žádné starosti s administrativou.

Pro rodiče

Aplikace samozřejmě nabízí také řadu výhod pro rodiče. Především jde o jednoduchou on-line komunikaci se školkou. Součástí je také rychlé omlouvání dětí – bez čekání na telefonu. V neposlední řadě rodiče ocení také online nástěnku. Kdykoli máte čas, můžete si z mobilu či počítače pročíst důležité informace. Na nástěnku lze navíc umístit i fotografie, výrobky a obrázky dětí a mnoho dalšího. Vždy tak budete mít přehled o dění ve školce.

Využívání moderních technologií má rozhodně své místo i ve školství. Aplikace školkám usnadní každodenní fungování.

Další články autora
- Reklama -PR článek

Nejnovější články