Pondělí, 29 května, 2023
DomůRady a TipyŽivé eventy se vrací, Laia je odpovědí na nové požadavky

Živé eventy se vrací, Laia je odpovědí na nové požadavky

V posledních letech jsme byli svědky boomu nových platforem a aplikací. Eventový byznys se otřásl v základech a naučili jsme se pořádat eventy v online prostředí.

Po dvou letech jsme si zvykli, že se chytré platformy staly nedílnou součástí našeho plánování a spoustu jejich funkcí využíváme na denní bázi. Které funkce tedy můžeme využít nejlépe teď, když se live eventy vrací na scénu?

Dostupná eventová platforma pro váš event

Vaše platforma by měla být zejména uživatelsky dostupná, komplexní a adaptovatelná dle specifických požadavků klienta.

Laia nabízí relevantní obsah na jednom místě, je intuitivní a pomůže snadno se zorientovat v jednotlivých kategoriích, které návštěvníky eventu zajímají nejvíce. Kromě toho, že si kdykoli dohledáte potřebné informace, se dozvíte spoustu zajímavostí o programu, speakerech a jejich bios.

Eventy jsou především o upevňování stávajících a vyhledávání nových vztahů. Nároční uživatelé ocení funkci inteligentního matchmakingu, díky které se snadno propojí s lidmi stejných zájmů, zaměření a cílů.

Eventová platforma – Laia

Eventová platforma Laia je samoobslužná

Eventová platforma Laia vyhodnotí ty nejvhodnější konexe na základě informací vyplněných při registraci. Networking nikdy nebyl jednodušší.

Základní charakteristikou Laia byla vždy škálovatelnost a nyní se posunula do nové roviny – je zcela samoobslužná, a tedy ještě více otevřená vašim individuálním požadavkům. Jako pořadatel, který chce mít každý krok pod kontrolou, máte po celou dobu k dispozici také osobní Concierge.

Svět eventů se neustále proměňuje a musíme umět pohotově zareagovat na potřeby klientů. Zároveň bychom se ale neměli držet zpět a nebát se být průkopníky nových trendů a tím definovat vlastní cestu vstříc novým a jedinečným eventům.

Další články autora
- Reklama -PR článek

Nejnovější články