Pondělí, 29 května, 2023
DomůBydleníNábytek pro milovníky starožitností, pohodlí i designu

Nábytek pro milovníky starožitností, pohodlí i designu

Rádi byste si své obydlí vybavili nábytkem, který však není jen tak lehce k dostání, jako jsou například historické kusy nábytku, pohodlné sedačky či moderní křesla? V tom případě vám s radostí představujeme internetový obchod IBA nábytek, který disponuje mnohým.

Repliky historického nábytku a nábytek v zámeckém stylu

Máte rádi historii a líbí se vám historické kusy nábytku? IBA nábytek nabízí nejen zámecký nábytek, ale také repliky starožitného nábytku, kterým si můžete vybavit pracovnu, vstupní halu, obývací pokoj, jídelnu či například ložnici.

Jdete raději s dobou?

Jestliže se vám více líbí současný styl nábytku, pak by vás mohly zajímat spíše moderní postele, které do vaší ložnice skvěle zapadnou. Bude to klasická dřevěná postel s úložným prostorem, nebo se spíše přikloníte krásné krémové čalouněné posteli? Výběr je zcela na vás.

Ložnici, ale také obývací pokoj či chodbu můžete dále obohatit o designová křesla. Ta dokonale zapadnou také do čtecího koutku kdekoliv v domácnosti. Jsou náramně pohodlná a zapadnou do každého interiéru.

Pohodlná nejsou pouze nabízená křesla či postele, ale také rozkládací sedačky na každodenní spaní. Ptáte se, jak se asi tak na rozkládacích sedačkách musí spát? V případě těch od Alterego Divani perfektně, protože v sobě mají zabudovanou matraci a díky tomu poskytnou místo k odpočinku nejen v průběhu dne při sledování televize, ale také v průběhu noci. Sedačky na každodenní spaní jsou navíc opatřeny částečně nebo plně snímatelným potahem, který je možné prát v pračce a udržovat italské sedačky vždy ve 100% čistotě. Nakonec je nutno ještě zmínit, že jsou sedačky vybaveny velice snadným rozkladem a vy se tak nemusíte obávat, že by vás před ulehnutím do „postele“ čekal příliš náročný úkol v podobě připravení místa pro spánek. Zvolte kvalitu, funkčnost a komfort a vybírejte z nabídky všemožných barev.

Další články autora
- Reklama -PR článek

Nejnovější články