Pondělí, 29 května, 2023
DomůRady a TipyKočičí strom měl u nás doma velký úspěch

Kočičí strom měl u nás doma velký úspěch

Kočičí strom u nás doma o Vánocích slavil obrovský úspěch. Naše kočička Majda z něj byla naprosto unešená. Kvalitní zpracování a stabilní masivní provedení dělá z tohoto kočičího stromu významného pomocníka do každé rodiny. Kromě jiného ho manžel pořídil za velmi příjemnou cenu, která byla více než bezkonkurenční. I přesto, že jsem se zpočátku obávala toho, že mi kočičí strom bude doma tak trochu překážet a hyzdit obývací pokoj, musím uznat, že nic podobného se nekoná. Strom je velmi pěkný a antracitové provedení z něj dělá společníka, který je doslova pastvou pro oči. 

Kočičí strom si Majda zamilovala na první pohled

Kočičí strom si Majda doslova zamilovala na první pohled.Majda má na stromě svůj klid, může si tam kdykoliv zalézt do svého domečku a odpočinout si po hraní anebo po jídle, což je její oblíbená činnost, kterou jí tak trochu závidím já i můj manžel. K tomu všemu má k dispozici dvě odpočinkové jamky, kam si často chodí lehat třeba v momentě, kdy venku prší a jí se nechce dívat z okna či v momentě, kdy nemá energie na rozdávání. Vždycky si tak vyleze po schůdcích, které má na stromě k dispozici a dá si siestu. Provaz na hraní jí zase umožňuje procvičovat si své schopnosti v lezení, ve kterém není na kočku příliš moc zdatná. 

Kočičí strom doporučuji každému, kdo má doma čtyřnohého mazlíčka

Kočičí strom opravdu vřele doporučuji každému majiteli kočky či kocoura. Kočičí strom je velmi prostorný, nabízí dokonalé útočiště pro odpočinek i relaxaci. Při pohybování se po stromě si navíc kočičky procvičují, jak jsou zdatné a co je nejdůležitější, brousí si své drápky, které by si kočka v přírodě běžně obrousila například o strom. Kromě jiného je možné kočičí strom individuálně výškově nastavit a díky tomu můžete strom umístit do jakékoliv třeba i netypické místnosti v bytě.

Další články autora
- Reklama -PR článek

Nejnovější články