Pondělí, 29 května, 2023
DomůRady a TipyBabí léto v maďarských lázních stojí za to. Vyzkoušejte je na vlastní kůži

Babí léto v maďarských lázních stojí za to. Vyzkoušejte je na vlastní kůži

Máte rádi lázeňské nebo wellness pobyty a máte zkušenosti s těmi Maďarskými? Pak máte s největší pravděpodobností zkušenost jako drtivá většina jejich návštěvníků, kteří jsou s jejich službami nadmíru spokojení. Velkou výhodou je i to, že nejsou až tak daleko, takže se sem může dostat i člověk, který na příliš dlouhé cestování není. Navíc za skutečně dokonalý servis maďarských lázní ta několikahodinová cesta stojí.

Kde přesně v Maďarsku směrovat?

Na výběr máte z několika možností. Kupříkladu si můžete podívat na hotely v Györu, některý si rezervovat a strávit několik dnů nebo třeba i týdnů tím, že necháte jiné pečovat o své tělo a vlastně i duši. Proč si nedopřát týdenní relax v lázních, zvláště pokud chodíte po celý rok do práce, pečujete o své děti nebo jste v seniorském věku a kde co vás permanentně bolí?

V Györu by se vám mohlo líbit např. v hotelu Eden Center Home, které získalo ocenění 9,9 z 10 a hlasovalo 60 osob. Za noc bez stravy pro 2 + 2 osoby zaplatíte 1 453 Kč, což je v dnešní době příznivá cena. Klimatizace, wi-fi jsou zdarma a ubytování je přátelské k dětem, takže myslí i na jídelní židle nebo postýlky pro nejmenší.

I když si vyberete hotel v Sopronu, budete jistě spokojeni. Levně se ubytujete např. v Bausz Haus Vendégház Sopron, kde za 2 noci pro 2 + 2 osoby bez stravy zaplatíte 2 663. Wi-fi a parkování jsou zdarma, je zde dokonale čisto, rezervovat si můžete ubytování online.

Populárním místem je i Sarvar. Hotel v Sarvaru, který je vyzkoušený a kvalitní, je např. Éva Panzió Sárvár, kde je krásně čisto, k dispozici je vám klimatizace, pro děti jídelní židle a postýlky, i wifi a parkování zdarma. Hodnocení zákazníků, kteří zde byli je 9,9 z 10, a to jich hodnotilo celkem hned 547.

Více na hotel.cz.

Další články autora
- Reklama -PR článek

Nejnovější články