Pondělí, 29 května, 2023
DomůPro ženyOtevřené přiznání muže: Čím nás umí žena příjemně překvapit?

Otevřené přiznání muže: Čím nás umí žena příjemně překvapit?

Ženy často zcela zbytečně přemýšlejí o tom, co si obléci. Pro muže je totiž nejkrásnějším momentem, kdy dají šaty dolů. I v tomto okamžiku však umí být překvapivě podmanivé.

Šaty dolů, hanba dole
Nejkrásnější z nejkrásnějších je pro muže partnerka, která je bez šatů ještě přirozenější než s nimi.

Ne každá žena to ví. Muži by věděli vyprávět, jak je krásně umí překvapit, pokud partnerka shodí oblečení a její tělo se na muže usmívá hřejivou láskou, otevřeností, nahou hravostí.

Nevadí ani špetka svůdnosti a vulgárního šarmu. Je to příjemné překvapení, když si žena po odhození šatů nezakryje dlaněmi bradavky, ale partnera rozvibruje nahou krásou jako jeho bohyně.
Toto každého muž příjemně překvapí, bez ohledu na to, kolik let je s partnerkou.

S podprsenkou i bez
Muži nejsou takoví nevšímaví, jak si mnoho žen myslí. A překvápko pod šaty vědí udělat i oblečené. Jak je to možné?

Díky vynálezu podprsenky. Díky ní vědí ženy pod tričkem vykouzlit různorodé objemy.

Ale nejen z toho nám jdou oči vypadnout. I tehdy se nám kroutí hlava od touhy, pokud je podprsenka mimo hry a pod tričkem se rýsují napřímené bradavky.

Dvě krásné překvapení, které se rozhodně hodí k soukromému večeři u vás doma v obývacím pokoji. Každý večer tak může být vzrušující a přitom tak málo stačí.

Prádlo, která není náhodná
Existuje prádlo nevhodná pro každodenní nošení, ale je vyrobena s cílem být dárkem a překvapením na nahém ženském těle.

Bez ohledu na to, zda je partner zatížen na punčošky, nějaký druh kalhotek, vždy ho potěší žena, která chce být pro něj svůdná.

Erotické prádlo se vyrábí s tím cílem, aby udělala ženské tělo vyšperkovaným, erotičtější, zvýraznila to dráždivé a skryla to, co ukázat ani nechcete.

Taková prádlo je jako dezert v partnerské sexualitě. Není každý den, ale představuje krásné překvapení a zpestření. Nejkrásnější je, když partner ani tušit nebude, že jste pro něj nadhozen.

O to hezčí vzrušení zažije, když dáte dole tepláky a pod nimi se objeví skvostné negližé.

jemnost okouzlí
Jsou krémy a sprchové gely, které ženské tělo nechají hedvábné jako dotyk luxusní tkaniny.

Je to jasné, že něco takového prospívá nejen ženské pokožce, ale i dotyku. Překvapení z hebkého dotyku je nádherným zpestřením něžného a romantického milování.

Nebo klidně i smyslné masáže. Překvapení hebkosti není potěšením jen pro mužskou polovičku, ale i vy se budete cítit extra příjemně.

Změna může být v každém čase
Není důležité jak dlouho jste spolu, ani jak se znáte. Není rozdíl, zda máte dvacet let nebo počítáte, že už jen pár let a na krku čtyřicítka.

Nezáleží na tom, jak se mění vaše tělo věkem a jak jste s partnerem okoukaný. Z pohledu muže je nutné říci, že každá erotická změna ho potěší. O čem mluvíme?

O chloupcích na ohanbí. Nebojte se věnovat prostor jejich úpravě. Je to vlastně jakási intimní frizúry a někdy nemusíte překvapit a zaujmout pouze účesem na hlavě.

Pro muže je vždy příjemné, když ho překvapíte i tam dole.

Další články autora
- Reklama -PR článek

Nejnovější články