Pondělí, 29 května, 2023
DomůRady a TipyNafukovací vířivka – praktické řešení pro každého

Nafukovací vířivka – praktické řešení pro každého

Vířivka je perfektním místem pro relax. Pokud nemáte prostor pro vestavnou vířivku, zvolte nafukovací vířivku. Ta se hodí kamkoliv, navíc ji můžete vzít kdykoliv s sebou, nebo ji jednoduše uskladnit mimo sezónu.

Nafukovací vířivé vany

Nafukovací vířivé vany jsou využívány zejména ve venkovním prostředí. Využívat je tak můžete od jara až do podzimu. Pokud navíc máte zimní zahradu, či případně jiný vhodný prostor, vířivku si můžete užít i přes zimu. Jakmile se rozhodnete vířivku nepoužívat, můžete ji snadno uskladnit například v garáži, jelikož je skladná. Ve srovnání s pevnými vířivkami tak nabízí spoustu výhod, díky čemuž je nafukovací vířivka snadno dostupná pro každého.

Mobilní vířivky

Mobilní vířivky mají široké využití. Můžete ji celou sezónu nechat stát na zahradě, přemístit ji, či si ji třeba vzít s sebou na chatu, k přátelům a podobně. Její instalace je velmi snadná a rychlá. Stačí ji zapojit do zásuvky – během pouhých deseti minut se vířivka sama nafoukne. Pak už jen stačí napustit vodu zahradní hadicí. Nafukovací vířivka vám vystačí zhruba na pět sezón, její životnost je totiž o něco nižší než u jiných typů vířivek. Přesto však bude dlouho a spolehlivě sloužit se správnou péčí.

Nafukovací vířivka

Vybírat můžete z různých modelů. Dostupné jsou čtvercové a kruhové vířivky, přičemž na výběr máte také z rozmanitých designů a barev. Liší se také svou velikostí, zatímco některé modely jsou vhodné pro dva lidi, jiné nabídnou pohodlí i pro šest lidí. Lepší modely navíc nabízí hydromasážní trysky. Perličkovou koupel zajišťují vzduchové trysky, které jsou po celém obvodu vířivky. Nafukovací vířivka hravě nahradí bazén i pevnou hydromasážní vanu.

Díky nafukovacím vířivkám jsou vířivé vany snadno dostupné. Umístit je můžete v podstatě kamkoliv. Dopřejte si relax v příjemné perličkové koupeli rovnou na své zahradě.

Další články autora
- Reklama -PR článek

Nejnovější články